Τσικνοπέμπτη:Μαθητής παραλίγο να πνιγεί από σουβλάκι
Στο νοσοκομείο μεταφέρθηκε μαθητής ηλικίας 9 χρονών μετά από περιστατικό πνιγμονής από κατανάλωση κρέατος στο σχολείο, όπου τηρήθηκε το έθιμο της Τσικνοπέμπτης. Παρασχέθηκαν έγκαιρα οι πρώτες βοήθειες με οδηγίες του ΕΚΑΒ και το παιδί μεταφέρθηκε στο Νοσοκομείο, σε καλή κατάσταση για προληπτικούς λόγους.Το συμβάν έλαβε χώρα στη Μυτιλήνη .
Labels:
ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.