![](https://1.bp.blogspot.com/-KF3Efez35q0/XbgjycLBaxI/AAAAAAAIcc0/3xyiIb2f1Igt7oOS2mWjH3WlCSIcslsggCLcBGAsYHQ/s320/%25CE%25B1%25CF%2581%25CF%2587%25CE%25B5%25CE%25AF%25CE%25BF%2B%25CE%25BB%25CE%25AE%25CF%2588%25CE%25B7%25CF%2582%2B%25282%2529.jpg)
Συνελήφθη, προχθές (27-10-2019) το πρωί στο 3ο χιλιόμετρο της Επαρχιακής Οδού Νεοχωρίου - Άρτας, από αστυνομικούς του Τμήματος Τροχαίας Άρτας, ένας 51χρονος ημεδαπός, διότι σε έλεγχο που πραγματοποιήθηκε με ηλεκτρονική συσκευή (αλκοολόμετρο), διαπιστώθηκε ότι οδηγούσε Ι.Χ.Ε. αυτοκίνητο, υπό την επίδραση οινοπνεύματος.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.