Ιωάννινα:Συνάντηση για τα ζητήματα του Περάματος
Με τους προέδρους των Κοινοτήτων της Δημοτικής Ενότητας Περάματος συναντήθηκε ο αντιδήμαρχος Γιώργος Λώλης.
Στη συνάντηση έγινε εκτενής συζήτηση για τα προβλήματα που υπάρχουν και τις προτεραιότητες που πρέπει να δοθούν το επόμενο διάστημα.
Ο κ. Λώλης μετέφερε την πολιτική βούληση της Δημοτικής Αρχής να ενισχύσει τα Συμβούλια Κοινοτήτων με όλα τα μέσα ώστε να μπορούν να αντιμετωπίζουν άμεσα και αποτελεσματικά καθημερινά ζητήματα.
Σημείωσε ότι η συνεργασία τόσο με τον ίδιο που έχει την ευθύνη για την Δημοτική Ενότητα Περάματος όσο και με όλους τους αντιδημάρχους θα είναι συνεχής.
Στη συνάντηση έγινε εκτενής συζήτηση για τα προβλήματα που υπάρχουν και τις προτεραιότητες που πρέπει να δοθούν το επόμενο διάστημα.
Ο κ. Λώλης μετέφερε την πολιτική βούληση της Δημοτικής Αρχής να ενισχύσει τα Συμβούλια Κοινοτήτων με όλα τα μέσα ώστε να μπορούν να αντιμετωπίζουν άμεσα και αποτελεσματικά καθημερινά ζητήματα.
Σημείωσε ότι η συνεργασία τόσο με τον ίδιο που έχει την ευθύνη για την Δημοτική Ενότητα Περάματος όσο και με όλους τους αντιδημάρχους θα είναι συνεχής.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.