LIVE:ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΟΥ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ

ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΗΣ ΕΛ.ΑΣ ΓΙΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΕΝΔΟΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗΣ ΒΙΑΣ

Μέλη του Συλλόγου Δρομέων Ιωαννίνων συμμετείχαν στο 7ο ΖAGORI MOUNTAIN RUNNING

Μέλη του Συλλόγου Δρομέων Ιωαννίνων συμμετείχαν στο 7ο ΖAGORI MOUNTAIN RUNNING το οποίο πραγματοποιήθηκε στις 21-23 Ιουλίου 2017 στα Ζαγοροχώρια του Ν. Ιωαννίνων, με τους δρομείς μας να λαμβάνουν εκκίνηση σε όλους τους αγώνες: 80, 44, 21 και 10χλμ.
Θερμά συγχαρητήρια σε όλα τα μέλη μας για τη συμμετοχή τους, σε ένα τερέν απαιτητικό και ιδιαίτερα δύσκολο, και για τις σπουδα
ίες επιδόσεις τους, ειδικά στους αθλητές των υπεραποστάσεων.
Μέλη μας διακρίθηκαν στις κατηγορίες αγώνων ανάμεσα σε πάρα πολλούς συμμετέχοντες και αθλητές από την Ελλάδα και το εξωτερικό.
Συγκεκριμένα:
Η Λαμπρινή Ντούτση κατέλαβε την 1η θέση στην ηλικιακή της κατηγορία στον αγώνα των 44χλμ Zagori Mountain Marathon.
Ο Νίκος Χαρίσης κατέλαβε την 3η θέση στην ηλικιακή του κατηγορία στον αγώνα των 21χλμ Half Marathon Zagori Mountain Running.
Ο Ηλίας Νάτσιας κατέλαβε την 1η θέση στην ηλικιακή του κατηγορία στον αγώνα των 10χλμ Zagori Mountain Running.
Η Κωνσταντίνα Κοτρώτσιου κατέλαβε τη 2η θέση στην ηλικιακή της κατηγορία στον αγώνα των 10χλμ Zagori Mountain Running.
Ο Παναγιώτης Σταμάτης κατέλαβε την 3η θέση στην ηλικιακή του κατηγορία στον αγώνα των 10χλμ Zagori Mountain Running.